186

Web Sitesi : www.tokatpansiyonlari.com

Kurumsal

Tarihçe

20 Şubat 2012 tarihinde Leyla DOĞAN tarafından kurulmuş ve İşletme Müdürlüğünüde yine kendisi yürütmektedir. Leyla DOĞAN kimdir? 1968 tokat doğumlu olup , 2 lise, 2 üniversite mezunu ve Kamu'da 24 yıl hizmet vermiş devlet memuru emeklisidir. Evli ve 2 çocuk annesi olarak (ailesininde tüm desteğiyle) kendi işletmesini kurmuştur.

Devamı

Yurt Kuralları

Siz değerli misafirlerimizin, diğer konaklayan öğrenci veya konaklayan kişilerin haklarına saygı duyacağınız konusunda en ufak bir şüphemiz yoktur..Ancak kurallar olmadan da düzen sağlanamaz değilmi ?

Devamı

Kayıt Kabul İşlemleri

Kayıt Kabul esnasında sizlerden istenilecek bazı belge ve evraklar olacaktır.Lütfen kayıt esnasında yanınızda olması için özen gösteriniz.

Devamı

Yurdun Konumu

Yurdumuz şehir merkezinde olduğu için ulaşım sorunumuz bulunmamaktadır. Yaya olarak Minübüs duraklarına 1 dk., TIP FAKÜLTESİ, DİŞ FAKÜLTESİ , Üniversite hastanesine ve bankalara 1 dk yürüme mesafesi uzaklıktadır. Ayrıca terminal- yurt arası servis ücretsiz verilmektedir.

Devamı

Hizmetlerimiz

Güvenik Hizmetleri

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla 7/24 saat güvenlik görevlilerimiz tarafından yurt girişinde parmak izi okuyuculu geçiş sistemi ile gerekli kontroller yapılmakta ve kapalı devre kamera sistemi ile izlenmektedir. Olası yangınlara karşı koruma önlemleri alınmıştır. Muhtemel bir yangına karşı can ve mal kaybının azaltılması için gerekten tüm önlemler ve bu önlemlerin uygulanması konusunda tüm personelimiz sürekli bilgilendirilmektedir.Ayrıca Sağlık Bakanlığı Onaylı " İlk Yardım" eğitimi almış sertifikalı personelimiz acil durumlarda hizmet vermektedir.

Devamı

Temizlik ve Kat Hizmeti

Haftanın yedi günü kat görevlilerimiz temizlik hizmetlerini yerine getirmektedir. Odalarımız pazartesi ve perşembe günleri , ortak kullanım alanları Banyo – Wc - Koridor ve merdivenler günlük temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Binanın genel temizliği ile özel görevli ilgilenmekte, ayrıca; diğer temizlik elemanlarını denetleyerek koordineli bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Devamı

İnternet Hizmeti

Bina içinde her yerden wireless (kablosuz internet) kullanılması mümkündür. Ayrıca laptopu olmayan öğrenciler için bilgisayar salonu öğrencilerin ücretsiz hizmetindedir.

Devamı

Etüd ve Kütüphane

Çalışma salonlarımız sayesinde öğrenci arkadaşlarımız evlerinin rahatlığında bir ortamda çalışma imkanının yanı sıra, ders çalışmak için farklı yerler aramak zorunda da kalmayacaklardır. Etüd odalarımız geniş ve çalışmaya uygun şekilde hazırlanmıştır.

Devamı

Ürünlerimiz

OTEL ODALARIMIZ

OTEL ODALARIMIZ

70,00TL | Tek kişilik Oda

Tek Kişilik Oda

Tek Kişilik Oda

0,00TL | Tek kişilik Oda

İki Kişilik Oda

İki Kişilik Oda

0,00TL | İki Kişilik Oda

Video Galerisi

TOKAT  DOĞA  PANSİYON & OTEL

TOKAT DOĞA PANSİYON & OTEL

Yorumlar

YORUM GÖNDER